Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

KONKURS "ŚWIAT W KORONIE" ROZSTRZYGNIĘTY !!!

Utworzono dnia 23.07.2020

Niezmiernie miło nam ogłosić listę laureatów w powiatowym konkursie pt. "ŚWIAT W KORONIE. WCZORAJ - DZIŚ - JUTRO".

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM, A WSZYSTKIM UCZESTNIKOM DZIĘKUJEMY ZA TWÓRCZE PRACE ORAZ LICZNY UDZIAŁ W KONKURSIE.

Poniżej podajemy informację na temat laureatów konkursu Świat w Koronie”

 

PRACE PLASTYCZNE

Przedszkola:

I miejsce: Julia Waleszek, 2013 r. -  Żywiec

II miejsce: Emilia Rus, 2013 r. - Lipowa
III miejsce: Joanna Mucha - Lipowa

Wyróżnienie:

  • Małgorzata Ciasnocha, 2014 r. – Wieprz
  • Sara Hernas, 2013 r. - Gilowice
  • Ignacy Dyrda, 2017 r. – Gilowice
  • Antonina Pochopień, 2015 r. – Kocoń
  • Marta Pawełczyk, 2015 r. – Cięcina
  • Kacper Wysocki, 2014r. – Żywiec
  • Zuzanna Waluś, 2014 – Łękawica
  • Piotr Waligóra, 2014 r. - Żywiec
  • Ewelina i Gabriela Caputa, 2013 r. – Lipowa                
  • Hanna Kupczak, 2013 r. – Jeleśnia
  • Karolina Kupczak, 2013 r. – Radziechowy
  • Julia Sarapata, 2013 r. – Przybędza
  • Franciszek Mołdysz, 2015 r. – Żywiec

Szkoły podstawowe kl. I - III:

I miejsce: Paweł Mróz, 2011 r. – Żabnica

II miejsce: Kinga Blaut, 2010 r. - Cięcina
III miejsce: Kamil Skrzypek, 2011 r. - Przybędza

Wyróżnienie:

  • Kamil Zawada, 2012 r. – Cisiec
  • Patryk Pietryka, 2012 r. - Żywiec
  • Wiktor Baron, 2009 r. – Pietrzykowice
  • Katarzyna Błachut, 2012 r. – Jeleśnia
  • Maja Grabarczyk, 2011 r. - Leśna
  • Kacper Skrzypek, 2012 r. – Przybędza
  • Weronika Paszek, 2011 r. - Jeleśnia

 Szkoły podstawowe kl IV – VI:

I miejsce:
Julia Motyka, 2008 r. – Ujsoły

II miejsce: Alicja Baron, 2009 r. - Leśna
III miejsce: Julia Pyclik, 2007 r. - Gilowice

Wyróżnienie:

  • Aleksandra Gołuch, 2008 r. – Żywiec
  • Emilia Błachut, 2008 r. – Jeleśnia
  • Maciej Dubas, 2007 r. – Żywiec
  • Amelia Weinkauf , 2008 r.– Jeleśnia
  • Anna Steblik, 2008 r. - Rychwałdek
  • Wojciech Rypień, 2007 r. – Radziechowy

 Szkoły podstawowe kl. VII – VIII:

I miejsce:
Agata Słowik, 2004 r.- Kamesznica

II miejsce: Igor Bardyński, 2006 r. - Żywiec
III miejsce: Anna Witos, 2003 r. - Milówka

Wyróżnienie:

  • Zuzanna Biela, 2005 r. – Twardorzeczka
  • Kinga Błachut, 2003 r. – Żabnica
  • Julia Rypień, 2004 r.– Radziechowy
  • Stanisław Rypień, 2005 r. - Radziechowy

PRACE MULTIMEDIALNE

I miejsce:  Piotr Rus, 2006 r. – Lipowa
II miejsce: Jakub  i Tomasz Kowalczyk, 2011 i 2012 r. – Lipowa  
III miejsce: Antoni Mika, lat 9 – Łękawica
III miejsce: Małgorzata Pietraszko, 2009 r. - Sienna

Wyróżnienie:

  • Maria Okrzesik, 2009 r. - Gilowice
  • Dominik Biela, 2008 r. - Radziechowy
  • Marcin Sosna, lat 13 – Radziechowy

     Komisja stwierdziła, iż poziom nadesłanych w ilości 170 prac był wysoki. Nadesłane prace w  większości wykonane były zgodnie z przewodnią myślą konkursu. Wiele spośród nadesłanych prac było na równym poziomie. Uczniowie wykazali duże zainteresowanie tego typu inicjatywami.

     Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród oraz wystawę pokonkursową, która odbędzie się w dniu 24 lipca 2020 r. o godz. 11.00 w Sali Widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu, Al. Wolności 4.

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Sierpień 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny