Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

JĘZYK ANGIELSKI

ANGIELSKI

DLA MAŁYCH – 45 minut raz w tygodniu

Dzieci przedszkolne

Zajęcia są prowadzone z wykorzystaniem różnorodnych gier i zabaw ruchowych, podczas których dzieci w radosny sposób przyzwyczajają się do języka obcego. Starszaki śpiewają piosenki, uczą się rymowanek i wchodzą w pierwsze interakcje językowe z rówieśnikami, a wszystkiemu towarzyszy profesjonalny, przyjazny podręcznik stanowiący przewodnik po krainie języka angielskiego, a także uwielbiane przez maluchy pacynki.

Uczniowie szkoły podstawowej

Do gier i zabaw dochodzi również nauka pisania w języku obcym. Dzieci zaczynają tworzyć własne wypowiedzi, ćwiczą rozumienie ze słuchu i czytają wciągające historyjki. Pojawiają się również przydatne zasady gramatyczne, które różnią się stopniem zaawansowania w zależności od grupy wiekowej. Im starsza grupa, tym wyższy stopień trudności, większa samodzielność językowa i bardziej zaawansowany podręcznik.

DLA DUŻYCH – 60 minut raz w tygodniu

Uczniowie szkoły średniej

Kompleksowy kurs poszerzający horyzonty oraz przygotowujący uczniów do egzaminu maturalnego z języka obcego. Obejmuje wszystkie kompetencje językowe, czyli mówienie, czytanie, pisanie i słuchanie, oraz dodatkowo słownictwo i gramatykę. Uczniowie korzystają z podręcznika, później także repetytorium maturalnego, oraz materiałów przygotowanych przez nauczyciela.

Dorośli

Grupy są podzielone według stopnia zaawansowania, tak więc każdy znajdzie kurs dla siebie, niezależnie od tego, czy miał wcześniej kontakt z językiem, czy też nie. Zajęcia są prowadzone w przystępny i praktyczny sposób z wykorzystaniem metody bezpośredniej, która kładzie nacisk na mówienie, a przede wszystkim przełamanie bariery językowej. Tematyka skupia się na życiowych sytuacjach, dzięki czemu podstawowa komunikacja w obcym kraju czy rozmowy z rodziną z zagranicy nie będą stanowiły przeszkód.

Wszystkie kursy grupowe są prowadzone według programu własnego szkoły. Zajęcia indywidualne są całkowicie dopasowane do potrzeb i oczekiwań uczestników.

Gdzie i kiedy:

Zajęcia prowadzone są w środy oraz piątki w Sali GOK Gilowice w poszczególnych grupach wiekowych oraz w poniedziałki w Świetlicy Młodziezowej w Rychwałdzie w poszczególnych grupach wiekowych.

Prowadzący:

Profesjonalna i doświadczona kadra lektorów Szkoły Językowej COOL COLLAGE.

Ważne:

Grupy tworzone są wg zapotrzebowania po wcześniejszym uzgodnieniu z GOK Gilowice oraz COOL COLLAGE. .

Formalności:

Zajęcia płatne

Kontakt:

Tel. 780 133 122 ( Szkoła COOL COLLAGE )

Tel. 33 865 30 15 ( GOK )

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Imieniny