Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Słów kilka o Dniach Gminy Gilowice 2022

Utworzono dnia 19.07.2022

Wspólna dwudniowa zabawa na Dniach Gminy Gilowice to doskonały czas na spotkania i zabawę. Impreza ma na celu zarówno promocję tradycji,jak i prezentację walorów Gminy – kulturalnych, sportowych, czy zdrowotnych. Wspaniale aktywizuje i integruje mieszkańców od lat

Wiele się działo. Uczestnicy mieli okazję obejrzeć otwarcie skoczni narciarskich i pokaz skoków w wykonaniu młodych dziewczynek i chłopców z klubów LKS Klimczok Bystra, LKS Olimpia Goleszów oraz SSR LZS Sokół Szczyrk. Na boisku królowały samochody rajdowe, mini karuzela i dmuchańce. Na scenie znów soliści, tancerze, orkiestry i zespoły, a także nasz młody bokser – Kewin Gibas wraz ze swoim trenerem Proksą. Niezależnie od opinii i gustów przy zespole MIG kilkutysięczna publiczność doskonale bawiła się, śpiewając wszystkie utwory, a parkiet rozgrzali niesamowici DJ’e. Zabawa pozwala zapomnieć o problemach dnia codziennego, organizatorzy jednak nie zapomnieli o sprawie honorowej … Od lat na Dniach Gminy Gilowice prowadzone są zbiórki charytatywne dla potrzebujących z terenu gminy i okolic. W tym roku dla rodziny Pawłowskich z Rychwałdu i 3 chorujących rodzeństwa kwestowano na elektryczny wózek inwalidzki. Zebrano kwotę 11.881,35 zł !!! A dodatkowo pan Marek Wnętrzak, który wygrał 1 tonę węgla ufundowaną przez firmę AUROLAND i przekazał ją również dla tej rodziny. Pan Wójt Krzysztof Okrzesik wspierał akcję wybijając zaprojektowaną przez Niego monetę 1 gila. Dziękujemy za wsparcie i wielkie serca.

Pogoda dopisała, a ogromna ilość uczestników potwierdziła, że wszyscy czekaliśmy na powrót do świętowania. Dziękujemy mieszkańcom i gościom za tak liczną obecność i za niepowtarzalny klimat podczas tegorocznych Dni Gilowic.  Do zobaczenia za rok! 

Organizatorzy w imieniu własnym, jak również w imieniu mieszkańców Gminy Gilowice składają szczególne podziękowania Sponsorom, wolontariuszom oraz strażakom z jednostek OSP z terenu gminy za pomoc w przygotowaniu i sprawnym przebiegu imprezy.

 

Wójt Gminy Gilowice

Przewodniczący Rady Gminy Gilowice wraz z radnymi

GOK Gilowice

 

 

NASI SPONSORZY:

 

- Party Serwis

- OLBET Alicja i Jerzy Olszowscy

- DREV – MEX PRODUCENT DOMÓW SZKIELETOWYCH Natalia i Daniel Cebrat

- SANIT TRANS

- SOBUD – TOMASZ SOCHA

- PITĄG – Mirosław Pasko

- Bank Spółdzielczy w Gilowicach

- RS GROUP - MALOWANIE PROSZKOWE,

KONSTRUKCJE STALOWE, INSTALACJE PRZEMYSŁOWE Marzena i Rafał Szczepańscy

- Zakład Przetwórstwa Mięsnego ŁOBODA MAREK

- PARTNER NARZĘDZIA Gilowice

- MAJSTEREK

- ABC GILOWICE – JOLANTA I BRONSŁAW MARSZAŁEK

- Gminna Spółdzielnia SCH Gilowice – Łękawica

- DELIKATESY CENTRUM w Gilowicach

- Sklep Spożywczo – Przemysłowy ANNA KORCZAK

- ŻEGLUGA ŻYWIECKA Ewa i Robert Dusza

- SKŁAD WĘGLA AUROLAND ŻYWIEC

- Tuńczyk Gilowice

 

 

FOTO Dni Gminy Gilowice 2022

Utworzono dnia 19.07.2022, 11:38

FOT.Mariola & Janusz Zyzańscy

Zegar

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Imieniny

Biuletyn Informacji Publicznej