Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

"Wspólna zabawa" w Rychwałdzie

Utworzono dnia 17.09.2019

W sobotę 14 września br, po raz pierwszy odbył się piknik rodzinny w Rychwałdzie. W pięknej scenerii Dworu, w słoneczny dzień, licznie spotkali się mieszkańcy Rychwałdu, Gilowic i okolic.Świętowanie rozpoczęto występami artystycznymi w wykonaniu uczniów SP w Rychwałdzie.Popisy najmłodszych zachwyciły uczestników oraz wprowadziły w radosny nastrój. Przeprowadzono wiele zabaw i konkurencji dla całych rodzin. Zwycięzcy otrzymali nagrody i dyplomy. Imprezie towarzyszyły pokazy: Policji z Żywca, Straży Pożarnej z Rychwałdu oraz Żywieckiego Klubu Płetwonurków – sprzęt do nurkowania prezentował Pan Dariusz Pałgan. Wielką atrakcją dla dzieci były dmuchańce i animacje, prowadzone przez Pana Macieja Kameckiego – „GOOD TIME SPORT”. Nie zabrakło innych niespodzianek: malowanie buziek, kolorowych warkoczyków, waty cukrowej, popcornu oraz pysznego ciasta, upieczonego przez rychwałdzkie KGW - Panią Marię Grzegorzek. Aby sił nie zabrakło, uczestników zabawy częstowano „dworską grochówką”. Do tańca grał zespół muzyczny „SYLEN”, który okazał się piękną muzyczną niespodzianką dla uczestników imprezy. Impreza została zorganizowana w ramach Konkursu Gminnego na rok 2019, realizowanego, przez GOK i Olimpijczyk. Dofinansowanie uzyskano również z Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z Gilowic.

Podziękowania kierujemy do:

Wójta Gminy Gilowice, Przewodniczącego Rady Gminy oraz Radnych z Rychwałdu: Piotra Harędzińskiego, Krzysztofa Hubka oraz Jerzego Harędzińskiego za wkład finansowy oraz pomoc w organizacji przedsięwzięcia

Właścicieli Dworu w Rychwałdzie - Pani Kazimiery Pietyra za udostępnienie i otwarcie Dworu oraz wszystkim zaangażowanym w pomoc pracownikom.

Dyrekcji, Nauczycielom i uczniom Szkoły Podstawowej w Rychwałdzie za przygotowanie programu artystycznego oraz wkład do grochówki.

Dziękujemy sponsorom:

Markowi Biegun – Firma ART. MARK

Januszowi Stokłosa – Producent lokalnego wina

Piotrowi Cebrat – DREW-IMED

 

Organizatorzy:

Wójt Gminy Gilowice,

Przewodniczący Rady Gminy wraz z Radnymi z Rychwałdu

Gminny Ośrodek Kultury w Gilowicach

Szkoła Podstawowa w Rychwałdzie

PKS Olimpijczyk

Dwór w Rychwałdzie

 

Fot. Piotr Pindel, Wiesław Marek, GOK Gilowice

"Wspólna zabawa" w Rychwałdzie - fotorelacja

Utworzono dnia 17.09.2019, 12:09

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Sierpień 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny